arenazahrad.sk

Aktuality

Zariaďte si štýlovú letnú kuchyňu

Vonkajšie kuchyne dávajú skrátka možnosť vychutnať si pobyt vonku nielen pri jedle samotnom a jeho konzumácii, ale aj pri jeho príprave, či už dáte prednosť sporáku, grilu alebo otvorenému ohnisku.

V našej fotogalérii nájdete mnoho ukážok toho, akú najrôznejšie podobu môžu mať vonkajšia letná kuchyňa, postačí sa nimi len inšpirovať a môžete si užívať celé leto vonku na čerstvom vzduchu.

Vonkajšie kuchyne novej generácie

Ak vás prestáva baviť grilovanie pod šírym nebom, ste zrelí na stavbu. Takto by sa do jednej vety dal zhrnúť fakt, že grilovačka pri dome je síce jedinečným relaxom – no v konečnom dôsledku kvôli neustálemu behaniu dnu a von so špinavými riadmi a potravinami s potrebnými ingredienciami je to pre mnohých únavné.  Často krát si povzdychneme, že by bolo ideálne ak by sme mali všetko po ruke, vonku a navyše zastrešené pre prípad letného dažďa. Tento problém riešia vonkajšie kuchyne už po mnohé roky, no v ostatnom čase je zvýšený dopyt po novej generácií takýchto kuchýň, vybavenými modernými spotrebičmi, na ktoré nevplývajú poveternostné podmienky a v mnohých prípadoch nadčasovým ergonomickým dizajnom, kde má všetko svoje miesto a kde sa budete cítiť naozaj, ako na relaxačnom pobyte.

 

Naše
projekty

  • Všetky
  • Realizované projekty
  • Pripravované projekty
Úprava terasy  Kysucké Nové MestoPredzáhradka bungalovuZahrada radového domu - Waltrovka Prahaprojekt zahrady Spišský ŠtvrtokPredzáhradka Nový SmokovecPrírodná úprava okolia zrubového domu - MlynkyRozsiahla sadovnícka úprava okolia rodinnej vily - DobřichoviceRevitalizácia rodinnej záhrady - TeptínSadové úpravy v japonskom štýle - Jevany

Tvorba webu